Football Today – Livescore Football Results
14:30 | Dugopolje | - | Dubrava Zagreb | |
14:30 | Bijelo Brdo | - | Sesvete |
FT | Fremad Amager | 1 - 3 | Middelfart | |
FT | HIK | 4 - 2 | FA 2000 | |
60' | Aarhus Fremad | 0 - 1 | Skive | ⚽ LIVE |
63' | Esbjerg | 2 - 0 | Roskilde | ⚽ LIVE |
20' | Thisted | 0 - 0 | Brabrand | ⚽ LIVE |
21' | AB | 0 - 0 | Nykøbing | ⚽ LIVE |
17:45 | LehPa | - | MP II | |
18:00 | KeuPa | - | Huima / Urho | |
18:10 | TPS O35 | - | KuuLa | |
18:10 | Valtti II | - | Atlantis / PM | |
18:30 | PuiU Helsinki | - | Valtti |
18:00 | FSV Frankfurt | - | Koblenz | |
18:00 | Astoria Walldorf | - | Homburg | |
18:00 | Barockstadt Fulda-Lehn. | - | TSV Steinbach | |
18:00 | Luckenwalde | - | BFC Dynamo | |
18:00 | Rot-Weiß Erfurt | - | Greifswalder FC | |
18:00 | Bayern München II | - | Schweinfurt | |
18:30 | Weiche Flensburg | - | Drochtersen / Assel | |
18:30 | Spelle-Venhaus | - | Eintracht Norderstedt | |
18:30 | Rot-Weiß Oberhausen | - | Düren Merzenich |
16:00 | Atlas Delmenhorst | - | Schwarz-Weiß Rehden | |
Cancelled | Straelen | - | SC St. Tönis | |
18:00 | Schermbeck | - | Vreden | |
18:00 | Ennepetal | - | Finnentrop / Bamenohl | |
18:00 | Westfalia Rhynern | - | Gievenbeck | |
18:00 | Victoria Clarholz | - | Türkspor Dortmund | |
18:00 | Bövinghausen | - | Eintracht Rheine | |
18:00 | Eintracht Celle | - | Kickers Emden | |
18:00 | Sportfreunde Lotte | - | ASC Dortmund | |
18:00 | Niendorfer TSV | - | Sasel | |
18:00 | Lupo-Martini | - | Schöningen | |
18:00 | Mutschelbach | - | Nöttingen | |
18:00 | Baunatal | - | Weidenhausen | |
18:00 | Fernwald | - | Eintracht Stadtallendorf | |
18:00 | Wormatia Worms | - | Quierschied | |
18:00 | Bordesholm | - | Eichede | |
18:00 | Neudrossenfeld | - | Jahn Regensburg II | |
18:00 | Heimstetten | - | Ismaning | |
18:30 | Vorsfelde | - | Germania Egestorf | |
18:30 | Aumund-Vegesack | - | Woltmershausen | |
18:30 | Victoria Hamburg | - | Buchholz | |
18:30 | Harksheide | - | Türkiye Wilhelmsburg | |
18:30 | Altona 93 | - | Concordia | |
18:30 | HEBC | - | Paloma | |
18:30 | Halstenbek-Rellingen | - | Düneberg | |
18:30 | Rugenbergen | - | Süderelbe | |
18:30 | Sportfreunde Siegen | - | Erkenschwick | |
18:30 | Mülheimer | - | SF Baumberg | |
18:30 | FC 1906 Erlensee | - | FC Gießen | |
18:30 | Rot-Weiß Walldorf | - | Bayern Alzenau | |
18:30 | Meerbusch | - | Büderich | |
18:30 | Schwarz-Weiß Essen | - | Germania Ratingen | |
18:30 | Hilden | - | SF Hamborn | |
18:30 | Kirchheimer SC | - | 1860 München II | |
18:30 | Union Nettetal | - | Uerdingen | |
19:00 | Germania Teveren | - | Borussia Freialdenhoven | |
19:00 | Arminia Ludwigshafen | - | Baumholder | |
19:00 | ETSV Hamburg | - | Union Tornesch |
17:00 | Corvinul Hunedoara | - | AS FC Buzău |
FT | Canillas | 1 - 2 | Leganés II | |
FT | Huesca II | 0 - 0 | Borja | |
FT | Calamocha | 0 - 0 | Binéfar | |
FT | Beti Onak | 1 - 0 | Txantrea | |
FT | Collerense | 0 - 2 | Poblense | |
FT | Basconia | 1 - 1 | Durango | |
FT | Conquense | 4 - 1 | San Clemente | |
FT | Alesves | 2 - 2 | Ardoi | |
FT | Ibiza Islas Pitiusas | 3 - 3 | Constància | |
FT | Épila | 1 - 1 | Cuarte | |
FT | Comillas | 0 - 2 | Arnedo | |
FT | Trival Valderas | 0 - 0 | Las Rozas | |
FT | Beasain | 1 - 1 | Touring | |
FT | Portugalete | 3 - 1 | Padura | |
FT | Villa | 1 - 1 | Solares | |
FT | Cabecense | 1 - 0 | Pozoblanco | |
FT | Atlético Espeleño | 1 - 0 | La Palma | |
FT | Estradense | 2 - 1 | Pontevedra II | |
FT | Polvorín | 4 - 2 | UD Ourense | |
FT | Toledo | 3 - 2 | Calvo Sotelo | |
FT | Cazalegas | 2 - 0 | La Solana | |
FT | Celta de Vigo III | 3 - 3 | Atlético Arteixo | |
FT | Rápido Bouzas | 1 - 2 | Viveiro | |
FT | Binissalem | 1 - 2 | Portmany | |
FT | Villarrubia | 1 - 0 | Socuéllamos | |
FT | Robledo | 2 - 1 | Atlético Tomelloso | |
FT | Azuqueca | 3 - 0 | Torrijos | |
FT | Castuera | 3 - 1 | Calamonte | |
FT | Quintana | 1 - 0 | Tarancón | |
FT | Pozuelo Alarcón | 0 - 1 | Torrejón | |
FT | Colonia Moscardó | 0 - 3 | Collado Villalba | |
FT | Tedeón | 0 - 0 | Racing Rioja | |
FT | Belchite 97 | 1 - 2 | Ejea | |
FT | Arucas | 1 - 1 | Tenerife II | |
FT | La Calzada | 0 - 1 | UD Logroñés II | |
11:00 | Oyonesa | - | Alberite | |
FT | Gijón Industrial | 0 - 1 | Condal | |
FT | Lealtad | 2 - 1 | Urraca | |
FT | Berceo | 0 - 2 | Anguiano | |
FT | River Ebro | 0 - 1 | Haro Deportivo | |
11:00 | Luarca | - | Colunga | |
11:00 | Calahorra II | - | Varea | |
FT | Elche II | 3 - 0 | Villarreal III | |
FT | Villaralbo | 1 - 2 | Burgos Promesas | |
FT | Beti Kozkor | 1 - 0 | Bidezarra | |
FT | Cartaya | 1 - 0 | Utrera | |
FT | Silva | 0 - 2 | Bergantiños | |
FT | Ceares | 0 - 1 | L'Entregu | |
FT | Arroyo | 1 - 1 | Trujillo | |
FT | Huétor Tájar | 0 - 0 | Polideportivo Almería | |
FT | La Virgen del Camino | 1 - 0 | UD Santa Marta | |
FT | Santa Úrsula | 1 - 0 | Ibarra | |
FT | Tamaraceite | 1 - 1 | Teror | |
FT | Panadería Pulido | 2 - 1 | Lanzarote | |
FT | La Cuadra | 0 - 1 | Unión Sur Yaiza | |
FT | Deportivo Alavés III | 0 - 1 | Deusto | |
15:00 | Mercadal | - | Manacor | |
15:00 | Llosetense | - | Alcúdia | |
15:00 | Ceuta II | - | Puente Genil | |
15:30 | CDJ Tamarite | - | Fuentes | |
15:30 | Villanueva Pardillo | - | Galapagar | |
15:30 | Aurrerá Ondarroa | - | Lagun Onak | |
15:30 | Caspe | - | Cariñena | |
15:30 | Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |
15:30 | Ebro | - | Utrillas | |
15:30 | Mirandés II | - | Ponferradina II | |
16:00 | Castro | - | Atlético Albericia | |
16:00 | Barbadás | - | Alondras | |
16:00 | Arzúa | - | Somozas | |
16:00 | Diocesano | - | Don Álvaro | |
16:00 | Villafranca | - | Atlético Pueblonuevo | |
16:00 | Villacañas | - | Marchamalo | |
16:00 | Paiosaco | - | Sarriana | |
16:00 | Fraga | - | Illueca | |
16:00 | Bezana | - | Sámano | |
16:00 | Betanzos | - | Arosa | |
16:00 | Bembibre | - | Almazán | |
16:15 | Llanes | - | Real Titánico | |
16:15 | Praviano | - | Tuilla | |
16:30 | Huracán Balazote | - | Albacete II | |
17:00 | Vilassar Mar | - | Peralada | |
19:00 | Cirbonero | - | Cortes | |
19:00 | Burriana | - | Rayo Ibense | |
19:30 | Reddis | - | L'Hospitalet | |
20:00 | Marino | - | Atlético Victoria |
19:30 | Denbigh Town | - | Bangor 1876 |
Football live scores and results for today’s matches played in Europe. Complete list of games and results from around the world are available in the football results section on SoccerStats247. Today, 28-03-2024, you can follow matches from several football tournaments, check final football results as well as football live scores for football matches today. While we strive to deliver this service in real time, live scores may see a certain delay based on competition and location of each user accessing our live results section. Yesterday’s match scores can also be checked together with details on scorers and player substitutions.